Meble sklepowe i apteczne - producent

SIGMAmeble jest producentem, który oferuje produkty, m.in. meble do sklepów, dla takich miast jak Wrocław, Warszawa czy Poznań. Oferta SIGMAmeble obejmuje tanie meble sklepowe: meble systemowe, modułowe, produkty na bazie metalowych konstrukcji nośnych oraz meble wykonane z płyty meblowej. Jest to wyposażenie, które cechuje wysoka funkcjonalność, trwałość oraz odporność na urazy mechaniczne, a także łatwość utrzymania w czystości. Meble do sklepu muszą być wygodne i bezpieczne, dlatego SIGMAmeble, producent mebli sklepowych, troszczy się o jakość wykonania najmniejszych szczegółów. Oferujemy lady sklepowe, witryny, regały. Meble wykonywane na bazie płyty laminowanej zapewniają fakturę drewnopodobną lub gładką, która jest odpowiednia do eksponowania produktów. W ofercie producenta mebli sklepowych nie brakuje stosowania dodatków takich jak wstawki ze szkła, metalu czy tworzyw o połysku, które zwiększają atrakcyjność mebli do sklepów. SIGMAmeble troszczy się o klientów z Wrocławia oraz okolic, ale prezentuje także realizacje z innych miast w kraju i Europie – wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, dbaniu o funkcjonalność oraz estetykę produktów. Wykonujemy elementy specjalne i nietypowe wyposażenia sklepów - kabiny, przebieralnie, odboje, stanowiska wyspowe oraz wyposażenie meblowe aptek.

Meble sklepowe i apteczne Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • REGAL to system, połączenie profili aluminiowych i półek płytowych, dających nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz sklepowych. REGAL znajduje zastosowanie w branży odzieżowej, technicznej oraz w pewnym zakresie w spożywczej.

  • Meble apteczne wykonywane są indywidualnie, dostosowane do wnętrza i indywidualnych wymagań klienta. Realizujemy razówno niewielkie, lokalne apteki, jak i apteki sieciowe, działające na terenie kraju.

  • Oferta SIGMAmeble obejmuje zarówno produkty tanie, gdzie głównym atutem jest trwałość, funkcjonalność i niska cena oraz meble sklepowe o podwyższonym standardzie, wykonane z użyciem slachetnych materiałów - szkła, drewna, kamienia, metalu... Tanie meble sklepowe - szczegóły w katalogu: MebledlaFirm.pl

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów