Meble pracownicze

Oferowane meble pracownicze - biurka, szafy, regały, stoliki, itp chrakteryzują się wysoką wytrzymałością, są przystosowane do intensywnej eksploatacji, spełniają wymogi ergonomii oraz posiadają wymagane atesty i certyfikaty. 

Meble pracownicze Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • SQart Workstation to doskonały system meblowy, dający nieograniczoną liczbę możliwości. Pozwala tworzyć kombinacje idealnie dostosowane do przestrzeni, a jednocześnie praktyczne. To system pozwalający osiągać bardzo różne cele i spełniać bardzo różne wymagania: projektanta wnętrz, sprzedawcy i klienta.

  • Primo Space Front Office pozwala na kompletną i spójną aranżację nie tylko pokoi pracowniczych, ale także wymagających stanowisk menagerskich.

  • Meble biurowe znanej marki BN Office, uznawane za jeden z najlepszych systemów pracowniczych produkcji polskiej.

  • SEDNO - meble produkowane w firmie SIGMA Polecane w miejsca gdzie zawodzą inne rozwiązania - do wnętrz nietypowych, do recepcji, sekretariatu. Tam gdzie liczy się pomysł, jakość i niska cena. Producentem mebli biurowych Sedno jest Firma Sigma i podmioty współpracujące.

  • Meble renomowanego włoskiego producenta LAS MOBILI. Blaty biurek o łagodnych, miękkich kształtach, z profilowaną, zaokrągloną krawędzią. Trwała powierzchnia blatów, przeznaczona do intensywnej eksploatacji.

  • Meble polskiego producenta mebli biurowych. Meble płytowe na metalowym stelażu wyróżniającym się efektowną, chromowaną stopą. System obejmuje szeroki wybór dostawek, paneli i elementów uzupełniających. Meble polecane do biur o podwyższonym standardzie oraz pokoi kierowniczych.

  • System stołów konferencyjnych Flib umożliwia dowolne zaaranżowanie pomieszczeń w ciągu kilku chwil. Jest mobilny, funkcjonalny i wyjątkowo łatwy w obsłudze. 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów