Tanie meble sklepowe - producent

Producent mebli sklepowych SIGMAmeble to firma spod Wrocławia, która zapewnia klientom najlepsze produkty, odpowiednie do intensywnej eksploatacji w codziennej pracy każdego sklepu. Wśród mebli sklepowych znajdują się propozycje producentów krajowych oraz europejskich, projekty firmy SIGMAmeble oraz produkty wykonywane zgodnie z indywidualnymi projektami właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W procesie wykonywania mebli do sklepów wykorzystuje się profile aluminiowe, półki płytowe, a także elementy ze szkła, drewna, kamienia oraz metalu. Producent mebli sklepowych zapewnia zarówno produkty tanie, jak i ekskluzywne, których szczegóły wykonania gwarantują niepowtarzalny efekt aranżacyjny. Meble do sklepu znajdują zastosowanie w branży odzieżowej, technicznej oraz spożywczej. Meble sklepowe cechuje trwałość, funkcjonalność oraz łatwe użytkowanie. Liczy się prostota w procesie czyszczenia oraz odporność na urazy mechaniczne. Oferta jest kierowana do właścicieli różnego rodzaju sklepów z miast takich jak: Wrocław, Poznań, Warszawa. Realizacje producenta mebli SIGMAmeble można jednak znaleźć także w placówkach różnego typu na terenie całej Europy.

Meble sklepowe Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • REGAL to system, połączenie profili aluminiowych i półek płytowych, dających nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz sklepowych. REGAL znajduje zastosowanie w branży odzieżowej, technicznej oraz w pewnym zakresie w spożywczej.

  • Oferta SIGMAmeble obejmuje zarówno produkty tanie, gdzie głównym atutem jest trwałość, funkcjonalność i niska cena oraz meble sklepowe o podwyższonym standardzie, wykonane z użyciem slachetnych materiałów - szkła, drewna, kamienia, metalu... Tanie meble sklepowe - szczegóły w katalogu: MebledlaFirm.pl

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów