Meble apteczne

Meble apteczne wykonywane są indywidualnie, dostosowane do wnętrza i indywidualnych wymagań klienta. Realizujemy razówno niewielkie, lokalne apteki, jak i apteki sieciowe, działające na terenie kraju.

Tanie meble apteczne 

Wykonywane na bazie płyty meblowej laminowanej o fakturze drewnopodobnej lub gładkiej, gdzie główną cechą mebli jest ich funkcjonalność i atrakcyjna cena. Elementem poprawiającym atrakcyjność mebli w tej grupie może być uzupełnienie ich wstawkami ze szkła, lakieru, metalu, tworzyw o wysokim połysku lub po prostu ciekawe połączenie faktur i kolorów okleiny meblowej.

Meble do aptek o podwyższonym standardzie

Wykonywane w oparciu o systemy meblowe metalowe, aluminiowe lub szklane. Meble apteczne mogą być uzupełnione elementami zdobniczymi ze szkłą, drewna, lakieru, itp, znakami identyfikacyjnymi oraz wyposażone w specjalistyczne oświetlenie LED. Lady apteczne mogą być wyposażone w system kanałów i przepustów kablowych. Wyposażenie dodatkowe jest uzgadniane indywidualnie.

Meble apteczne stylizowane

Do wykonania mebli aptecznych stylizowanych można zastosoważ standardowe materiały - płytę meblową laminowaną lub fornirowaną, łączoną z elementami drewnianymi barwionymi na kolor taki sam jak korpusy mebli. Jest to rozwiązanie zapewniające atrakcyjny, klasyczny wygląd mebli aptecznych, przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny. Droższym rozwiązaniem jest wykonanie całości brył meblowych z masywu drewnianego. Daje to poczucie ciepła i prestiżu. Najważniejsze jednak jest to, by bez względu na materiał użyty do konstrukcji mebli zastosować wysokiej jakości podzespoły - prowadnice szuflad, zawiasy, zamki, itp. Meble apteczne w każdym wypadku muszą cechować się wysoką wytrzymałością eksploatacyjną.

Meble apteczne There is 1 product.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Meble apteczne wykonywane są indywidualnie, dostosowane do wnętrza i indywidualnych wymagań klienta. Realizujemy razówno niewielkie, lokalne apteki, jak i apteki sieciowe, działające na terenie kraju.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji