SIGMA - produkcja mebli biurowych

Przedsiębiorstwo SIGMA to producent mebli biurowych, który istnieje na rynku europejskim od 1993 roku.
Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży mebli do obiektów użyteczności publicznej, oferując meble biurowe, wybór mebli hotelowych, sklepowych oraz gabinetowych. SIGMAmeble to – oprócz produkcji mebli biurowych – także usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz.
Biuro Handlowe firmy znajduje się w Jeleniej Górze, ale SIGMAmeble oferuje usługi dla wszystkich miast z Polski. Co ważne, nie jesteśmy sklepem meblowym, nie posiadamy więc kosztownych wystaw i ekspozycji – to sprawia, że meble biurowe dostępne są w niższych cenach. Każdy klient otrzymuje bezpłatną pomoc specjalistów w trakcie aranżacji, a także profesjonalny transport i fachowy montaż w miejscu ustawienia mebli.
Posiadamy możliwość realizacji dostaw na terenie całego kraju. Na liście naszych klientów znajdują firmy z Wrocławia, Gdańska, Siedlec, Warszawy, Świnoujścia, Lublina, Zielonej Góry, Poznania. Jednak naszymi klientami są również firmy europejskie z Czech, Niemiec, Francji.
Większość artykułów znajdujących w asortymencie producenta mebli biurowych SIGMAmeble oferowana jest w ramach umów przedstawicielskich lub produkcji własnej. Dlatego możemy zapewnić Państwu niskie ceny przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi oraz sprawdzonej jakości mebli. Naszymi klientami są zarówno duże firmy, jak również jednostki budżetowe oraz małe firmy prywatne.

Zapraszam do współpracy

Właściciel Firmy
mgr inż. Jarosław Krempa

PRACOWNICY BIURA HANDLOWEGO:

Beata Przybyś

BEATA PRZYBYŚ

obsługa klienta, przygotowanie ofert

MARTA BITTEL

aranżacja wnętrz, projektowanie, oferty kontraktowe

PAWEŁ SZPEJDA

sprawy techniczne, kalkulacje, obmiary, nadzór realizacji

JAROSŁAW KREMPA

wyceny kontraktowe, marketing

Malwina Lignarska

MALWINA WALENTYNOWICZ

obsługa klienta, przygotowanie ofert, 

(obecnie na urlopie macierzyńskim)