Każdy z naszych klientów może skorzystać z bezpłatnej pomocy podczas przygotowania koncepcji aranżacji wnętrza biura, lokalu gastronomicznego lub sklepu. Bazując na posiadanym doświadczeniu nasi przedstawiciele chętnie Państwu pomogą w zakresie:
  • doboru wielkości i kształtu stanowisk pracowniczych, ustawienia mebli w pokojach hotelowych, rozplanowania stolików w lokalach gastronomicznych, wyborze kształtu i wielkości lady recepcyjnej i mebli do recepcji, wyposażenia w meble apteczne, regały sklepowe, rozplanowaniu magazynu, itp
  • wyboru kolorystyki, łączenia faktur i kolorów
  • doboru dodatków i akcentów wnętrza
Zapraszając do kontaktu prosimy pamiętać, że pomoc bezpłatna świadczona jest w miarę możliwości naszych pracowników i obejmuje ogólną koncepcję wnętrza. Szczegółowy projekt wymaga znacznych nakładów czasu i pracy, jest realizowany odpłatnie.
Do kogo więc adresujemy propozycję bezpłatnej pomocy ? Doświadczenie wskazuje, że wielu naszych klientów ma wizję projektowanego wnętrza, szereg pomysłów, podpatrzonych lub własnych rozwiązań, które wymagają tylko uporządkowania i sprawdzenia pod względem wykonawczym. Również klienci, którzy zlecili prace projektowe wyspecjalizowanym firmom, często zawiedzeni są, że zaproponowane rozwiązania są bardzo drogie, skomplikowane, a niekiedy wręcz niewykonalne technicznie. Prosta porada może ułatwić decyzję, rozwiać wątpliwości lub odpowiednio nakierować.
Jesteśmy praktykami. W większości wypadków możemy więc zaproponować taką aranżację wnętrz firmowych, by bez zbędnego rozdmuchiwania kosztów wspólnie z klientem stworzyć przestrzeń ciekawą, oddającą charakter działalności, wyróżniającą, a zarazem ergonomiczną.
Kontaktując się z nami wystarczy posiadać wiedzę o planowanym wnętrzu – ilości stanowisk pracowniczych w biurze, ilości pracowników obsługujących recepcję, wielkości lokalu, usytuowaniu gniazd, rozmieszczeniu okien, drzwi, itp. Należy zmierzyć pomieszczenie, znać jego charakter. Bardzo pomocne są zdjęcia lokalu, proste, nawet odręczne szkice ustawienia mebli. Jeżeli czegoś zabraknie, nasz pracownik poprosi o uzupełnienie i w miarę możliwości postara się pomóc.

Na zdjęciu przykład recepcji realizowanej w 2013 r., gdzie po wprowadzeniu niewielkich zmian konstrukcyjnych koszt wyposażenia obniżył się o niemal 20 %, przy zachowaniu walorów wizualnych mebli.

Skorzystanie z bezpłatnej pomocy podczas przygotowania aranżacji wnętrza nie zobowiązuje nikogo do dokonania zakupów w naszej firmie, nie zamierzamy też wykorzystywać takiego kontaktu w nachalnych działaniach marketingowych. Być może uda się zaproponować jakieś korzystne rozwiązanie, które zyska uznanie lub będzie po prostu mniej kosztowne od planowanego wcześniej.

ZAPRASZAMY