Meble apteczne

Nowy

Meble apteczne wykonywane są indywidualnie, dostosowane do wnętrza i indywidualnych wymagań klienta. Realizujemy razówno niewielkie, lokalne apteki, jak i apteki sieciowe, działające na terenie kraju.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Tanie meble apteczne 

...wykonywane na bazie płyty meblowej laminowanej o fakturze drewnopodobnej lub gładkiej. Stanowią podstawową bazę meblową dla aptek o niskim i średnim standardzie. Tanie meble apteczne pozwalają eksponować i wygodnie przechowywać leki. Meble tego typu po niewielkich uzupełnieniach mogą być nie tylko praktyczne, ale mogą stanowić ciekawy element aranżacyjny wnętrza apteki.  Stosując dodatki - wstawki ze szkła, lakieru, metalu, tworzyw o wysokim połysku, instalując atrakcyjne oświetlenie w prosty sposób osiąga się zamierzony efekt. Meble apteczne wykonywane indywidualnie dają niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.

Meble do aptek o podwyższonym standardzie

...wykonywane w oparciu o systemy meblowe metalowe, aluminiowe lub szklane. Meble apteczne systemowe mogą być uzupełnione elementami zdobniczymi ze szkła, drewna, lakieru, itp, znakami identyfikacyjnymi oraz wyposażone w specjalistyczne oświetlenie LED. Lady apteczne mogą być wyposażone w system kanałów i przepustów kablowych. Wyposażenie dodatkowe jest uzgadniane indywidualnie.