Wing

Nowy

WinG to system mebli gabinetowych dzięki któremu w estetyczny i funkcjonalny sposób można wyposażyć wnętrza gabinetowe i konferencyjne. Design, szeroki wybór elementów oraz kolorystyka pozwala stworzyć indywidualne miejsce pracy managera. Występuje w stylizacji i kolorystyce nowoczesnej oraz zachowawczej, nawiązując do kanonów mebli gabinetowych.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dwuwarstwowy blat składający się z płyty postformingowej oklejanej laminatem HPL w kolorach orzech lub orzech francuski i podfryzowanej płyty MDF w połączeniu z lakierowanymi podstawami metalowymi z wykończeniem chromowanym oraz miękka linia kształtów dodaje typowej dla mebli gabinetowych - elegancji.

System gabinetowy składa się z wielu kształtów i wielkości biurek, stołów konferencyjnych, elementów uzupełniających oraz z szerokiej palety witryn, szaf, kontenerów i szafek przybiurkowych. To proponowane przez prducenta mebli biurowych i gabinetowych Firmę MARO, niepowtarzalne rozwiązanie dla przestrzeni do pracy, spotkań i konferencji. Wing jest znakomitym rozwiązaniem dla szefów młodych, aktywnych. Znakomicie też sprawdza się w gabinetach domowych, na ograniczonej powierzchni biura.

Produkt rekomendowany za szeroki wybór brył meblowych oraz bardzo korzystną relację pomiędzy ceną, a jakością.